کارگاه عکاسی با ریکاردو کاسس (عکاسی، ویرایش و چاپ کتاب عکس)

  “Fotoziti” عنوان کارگاهی است که ریکاردو کاسس، از سال ۲۰۱۲ تاکنون در سیزده شهر دنیا برگزار کرده است. حاصل هریک از این کارگاه‌‌های سه روزه، کتابی است با همین عنوان که از عکسهای گرفته شده در طول کارگاه تهیه و تولید می‌شود.
  چهاردهمین دوره‌ی این کارگاه در تاریخ ۲۸، ۲۹ و ۳۰ تیرماه در تهران برگزار می گردد. هدف از این کارگاه آموزش عکاسان برای ارائه و گسترش آثارشان، با استفاده از رسانه‌ی «کتاب عکس» است.

  «ریکاردو کاسس» عکاس اسپانیایی است که در مادرید و والنسیا زندگی و کار می‌کند. او فارغ‌التحصیل رشته‌ی خبرنگاری از دانشگاه باسک در اسپانیا است. ریکاردو در سال ۲۰۰۶ به گروه عکاسی Blank Paper پیوست و از سال ۲۰۰۷ تاکنون به تدریس عکاسی خبری، مستند و فاین‌ آرت در EFTI, IEDو Blank Paper مشغول است. سومین کتاب عکس او به عنوان Palmo al aire با استقبال فراوانی روبرو گشت و از سوی مارتین پار به عنوان یکی از بهترین کتابهای عکس سال ۲۰۱۱ انتخاب شده است.

  هزینه‌ی شرکت در کارگاه: ۷۵۰۰۰۰ تومان
  مهلت ثبت نام: ۲۰ خرداد ۱۳۹۶

  برای ثبت نام ایمیلی با موضوع «کارگاه عکس Fotziti» به آدرس fotoziti.Tehran@gmail.com بفرستید و موارد زیر را ضمیمه‌ کنید.
  – بیوگرافی و سوابق تحصیلی و هنری
  – ۲۰ تا ۲۵ عکس از یک پروژه یا مجموعه‌ای از بهترین عکس‌هایتان در فرمت jpg، با کیفیت ۸۰۰ پیکسل برای بزرگترین ضلع، در قالب فایل زیپ شده با حجم کمتر از ۵ مگابایت.
  – توضیح کوتاهی در مورد مجموعه عکس ضمیمه شده، حداقل ۳۰۰ کلمه

  توضیحات:
  * کارگاه به زبان انگلیسی برگزار می‌شود، و تسلط نسبی به زبان انگلیسی برای شرکت در کارگاه لازم است.
  * حدنصاب تعداد شرکت‌کنندگان برای برگزاری کارگاه ده نفر است. لذا چنانچه تعداد متقاضیان کمتر باشد، برگزاری کارگاه به تاریخ دیگری موکول خواهد شد و تمام هزینه‌ی ثبت نام بازگردانده می‌شود.

  کارگاه عکاسی با ریکاردو کاسس

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت ستارگان آراس محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
قدرت گرفته از : بک لینکس