کد خبر:
  ۲۱۷۰۴۷تاریخ انتشار :
  ۱۶:۰۰:۰۰ – جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷

  غلامعلی رجایی، مشاور شهردار تهران در کانال تلگرامی خود نوشت:

  برای عید دیدنی فامیل طبق رسم همه ساله به دزفول سرافراز آمده‌ام. مغرب به مسجدی برای نماز رفتم. بعد از نماز چند نفر اطرافم جمع شدند. یکی از آنها که می‌دانست من مشاور شهردار تهران شده ام، گفت شنیده‌ام دکتر نجفی ساعت ده صبح سر کار می‌رود و ساعت دو بعد از ظهر راهی منزلش می‌شود!

  از اینکه دامنه تخریب نجفی به شهرستانها هم رسیده ،قدری تعجب کردم. گفتم اینگونه نیست. ازمن بشنو. سه شنبه گذشته با ماشین ایشان به منزل شان رفتیم و در راه حدود پنجاه دقیقه با هم راجع به مسایل مرتبط با استعفای نابهنگام شان خصوصی صحبت کردیم.

  در برگشتن که با محافظ و راننده شان برگشتم از راننده پرسیدم صبح ها چه ساعتی دکتر را به شهرداری می‌آورید؟ گفت حدود شش و ربع گفتم یعنی در تاریکی هوا. گفت: آری. پرسیدم: شبها چی؟ گفت: دکتر، تا دیر وقت کار می‌کنند و اضافه کرد: پنجشنبه‌ها که هیچ، ایشان اغلب جمعه‌ها تا حدود عصر یا در شهرداری کار می‌کند و یا در بیرون است و بازدید دارد.

  سناریوی تخریب اصلاح طلبها سناریویی گسترده است که فعلا در مخالفت با شورا و نجفی خود را هویدا کرده و ناشی از شکست سنگین بعضی‌ها در انتخابات شوراهاست.

  کسی تردید نکند هم نجفی مایل به کناره گیری نیست و هم اعضای شورای اسلامی شهر تهران هرگز مایل به پذیرش استعفای نجفی نیستند مگر اینکه بحث مصلحت نظام به میان کشیده شود و شورا چاره ای جز تمکین نداشته باشد./تسنیم

  www.dustaan.com نجفی مایل استعفا نیست

   

  پربیننده ترین مطالب روز


  ‘ ); w.anetworkParams[ ad.id ] = ad; d.write( ‘

  https://www.dustaan.com/?p=217047

  به اشتراگ بگذارید!

  گوگل پلاس
  فیسبوکــ
  کلوب
  فیسنما
  وطن لینک

  برچسب ها

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت ستارگان آراس محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
قدرت گرفته از : بک لینکس