دسته‌ها
خرید

خرید لباس ورزشی مردم انقلابی منطقه،خود الگوی ایران را پذیرفته‌اند

  سرویس مجلس «» ـ مسائلی را قانون تعیین کرده و مواردی نیز توصیه ای است. در مورد وزارت آقای مصلحی نیز رهبر انقلاب، از باب توصیه ای و قانونی تأکید کرده اند و موضوع هم حل شده و آقای مصلحی نیز کار خود را ادامه خواهد داد و باعث ناامیدی دشمنان خواهد شد.
اسماعیل کوثری در گفت وگو با «» درباره تحولات منطقه گفت: ما بر این تأکید نداریم که همه نظام های منطقه ولایی باشند و این موضوع را نیز دنبال نمی کنیم، ولی این ملت ها و کشورها هستند که ایران و جمهوری اسلامی را الگو قرار داده اند و حرکت های آنان اسلامی، اعتقادی و مردمی است؛ مردم الگویی را پذیرفته و راه خود را ادامه می دهند.
این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با تأکید بر حفظ وحدت افزود: هنگامی که آرامش و وحدت را در پناه ولی امر مسلمین حفظ کنیم، باعث قوت و قدرت مسلمین کشورهای دیگر خواهد شد.
وی تصریح کرد: این گونه نیست که کسی بخواهد جلوی رهبری بایستد. گاه نظرهایی مطرح می شود که آن نیز با نظر رهبری حل خواهد شد و بی گمان، هیچ مسئولی در برابر این موضوع نه ایستاده و نه می تواند بایستد. مجلس هم با کسی تعارف ندارد و به دنبال آن است که کارها با وحدت و یکپارچگی انجام شود.
 

تازه ترین اخبار مجلس شورای اسلامی را در صفحه سرویس مجلس «» بخوانید.