دسته‌ها
خرید

خرید لباس ورزشی معاملات سهام در ساعت غیرقانونی! +عکس

چندی است که بروز رسانی اطلاعات در سایت مدیریت فناوری بورس با اختلال مواجه شده است که هنوز منبع آن  مشخص نیست اما آنچه که واضح است معاملات سهام در این سایت با حجم بالا در ساعات پس از موعد قانونی ادامه دارد که تعجب همگان را برانگیخته است .
 
به گزارش بورس نیوز، این موضوع از آن جهت اهمیت دارد که با جابجایی هر سهم دارایی یک سهامدار دستخوش تغییر می شود و این تغییرات می تواند مشکلاتعدیده ای را بوجود آورد تصاویر ذیل که از سایت معتبر بورس یعنی سایت شرکت بورس و سایت مدیریت فناوری گرفته شده است گویای این مطلب است .

همانطور که در تصاویر فوق مشخص است ارزش معاملات در سایت شرکت بورس بالغ بر 128 میلیارد تومان است اما در سایت مدیریت فناوری 179 میلیاردتومان است .

مخابرات در سایت شرکت بورس

صندوق بازنشستگی در سایت شرکت بورس

همانگونه که در تصاویر فوق مشهود است ساعت آخرین معامله در سایت شرکت مدیریت فناوری بورس 17:19 است و جالبتر آنکه حجم معاملات در سایت شرکت بورس با سایت مدیریت فناوری تفاوت فاحش دارد که به علت آنکه باید عکس از سایت گرفته می شود و هنگام کوچک سازی برای نمایش در بورس نیوز وضوح لازم را نداشت نتوانستیم این موضوع را به معرض نمایش شما بگذاریم اما بطور مثال حجم معاملات صندوق بازنشستگی در سایت شرکت بورس 20 میلیون و در سایت مدیریت فناوری 29 میلیون سهم است !!! البته در گوشه سمت چپ تصویر ذیل این امر تا حدودی مشخص است !