دسته‌ها
خرید

خرید لباس ورزشی جلسه غیرعلنی مجلس + تکمیلی

جلسه عصر امروز مجلس که به بررسی لایحه بودجه سال 90  اختصاص دارد، از دقایقی دیگر برای بررسی اوضاع سیاسی اخیر غیر علنی می شود.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اعتدال، جلسه علنی عصر امروز مجلس که به بررسی لایحه بودجه سال جاری اختصاص دارد رنگ و بوی دیگری دارد. بسیاری از نمایندگان بدون توجه به دستور جلسه مهم مجلس در میان صندلی ها به رایزنی مشغول بودند.
برخی نمایندگان اصولگرا از جمله زاکانی و احمد توکلی به جمع آوری امضاء از نمایندگان برای نامه ای خطاب به رئیس جمهور مشغولند.
گفته می شود در این نامه که تعداد زیادی از نمایندگان آن را امضا کرده اند با یادآوری سوگند ایشان در ابتدای  دوران ریاست جمهوری به وی توصیه شده است، از فرمایشات رهبری و قانون اساسی تبعیت کند.
جلسه علنی عصر امروز در بسیاری از دقایق حالت عادی نداشت تا جایی که خباز نماینده اصلاح طلب مجلس هشتم در تذکری آیین نامه ای به لاریجانی از وی خواست تا جلسه رسیدگی به بودجه متوقف شود ولی رئیس مجلس در ابتدا با نظر او مخالفت کرده و مجلس بررسی لایحه بودجه را ادامه داد امری که در ادامه گویا با شرایط کنونی پارلمان قابل تداوم نبود.
آخرین اخبار حاکی است که جلسه غیر علنی مجلس که قرار بود تا لحظاتی دیگر آغاز شود به دلیل طولانی شد مذاکرات لایح بودجه احتمالا” به فردا صبح موکول شود.