دسته‌ها
خرید

خرید لباس ورزشی مجادله یحیی‌زاده و سعیدلو بر سر کرش

یحیی زاده: خب طبیعتاً باید هر چه زودتر پول کروش را بدهند. به نظر ما حتماً نباید این پول را سازمان بدهد. طبق قانون فدراسیون فوتبال یک ‌NGO است و تنها از سازمان تربیت‌بدنی پول نمی‌گیرد. خود آنها می‌توانند این مشکل را حل کنند. فدراسیون مدیریت توانمندی دارد و می‌تواند این پول را بدهد. باید از پسش بربیاید.
به گزارش اعتدال، چند روز پیش خبری در رسانه ها منتشر شد که موجی از نا امیدی در بین فوتبال دوستان را به همراه داشت، خبر کوتاه و گویا بود: «کیروش تهدید به رفتن کرده» مربی پرتغالی که آمدنش هم با یک پروسه زمان بر و البته خسته کننده همراه بود، در حالی که حتی هنوز فرصت کار پیدا نکرده ، تهدید به رفتن کرده و از اینکه قسط اول مبلغ قراردادش واریز نشده شکایت دارد. در مقابل مسئولین فدراسیون فوتبال هم به جای اینکه برای این مشکل چاره جویی کنند، به تکذیب خبر پرداختند و حرفی از تهدید کیروش به میان نیاوردند.
در حالی که فدراسیون سعی داشت تا اخبار مربوط به مبلغ اولیه قرارداد کیروش را منتفی بداند و از طریق راهکارهای بانکی موجود و با استفاده از تجارب فراوان کارشناسان بانکی کشورمان به گونه ای به این جریان خاتمه بدهند،حجت‌الاسلام یحیی‌زاده نماینده تفت و میبد و رئیس سابق کمیته تربیت‌بدنی مجلس کمی موضوع را باز کرد و گفت:
« این که شایعه نیست، اتفاقاً یک موضوع بسیار جدی است. من اطلاع موثق دارم که او تهدید به جدایی کرده، در صورتی که قسط اولش پرداخت نشود. این یک واقعیت است که ما هم آن‌را اعلام می‌کنیم.
خب طبیعتاً باید هر چه زودتر پول کروش را بدهند. به نظر ما حتماً نباید این پول را سازمان بدهد. طبق قانون فدراسیون فوتبال یک ‌NGO است و تنها از سازمان تربیت‌بدنی پول نمی‌گیرد. خود آنها می‌توانند این مشکل را حل کنند. فدراسیون مدیریت توانمندی دارد و می‌تواند این پول را بدهد. باید از پسش بربیاید.
اتفاقاً مجلس دوست دارد کمک کند. همه نمایندگان می‌خواهند مشکل حل شود. منتها وقتی خودشان به ما مراجعه نمی‌کنند، گناه مجلس چیست؟ اگر بیایند حتماً این مشکل را حل می‌کنیم، اما نمی‌آیند. ظاهراً آقایان متوجه نیستند دارد چه اتفاقی می‌افتد. ما هم که نمی‌توانیم به آنها القا کنیم مشکل دارند».
موضع سعیدلو در مقابل سخنان یحیی زاده:
هنگامی که خبرنگار ما به سراغ رئیس سازمان تربیت بدنی رفت تا نظر سازمان را هم در مورد این اخبار جویا شود، سعیدلو با عصبانیت جواب داد: یحیی زاده مگر چه کاره است که در مورد قسط اول کیروش صحبت می کند؟ مگر با این مربی رابطه دارد و به کانالش وصل است؟ و یا با کیروش حساب و کتابی دارد که این حرف را زده؟ این موضوع تنها به کفاشیان و فدراسیون فوتبال مربوط است و من این موضوع را تکذیب می کنم و مطمئنم که کفاشیان هم تکذیب خواهد .